Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Biegi Majowe w Seroczynie

 
            Od kilkunastu już lat nasza szkoła, a właściwie nasi uczniowie i nauczyciele aktywnie uczestniczą w gminnych obchodach rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Zespole Szkół w Seroczynie.
W tym roku był to wyjątkowo piękny, słoneczny dzień. Majowa zieleń zachęcała wszystkich do spędzenia tego świątecznego popołudnia na łonie natury.
XXVII Festyn Majowy rozpoczął się akcentem historycznym, czyli montażem słowno-muzycznym pt. „Tym, co dawno przeminęli, hołd składają ci, co przyszli” w wykonaniu uczniów tamtejszej szkoły.
Oczywiście ważnym elementem obchodów tego święta są biegi pod hasłem „ Zwycięzcą jest każdy, kto ukończy bieg”, przeprowadzane w czterech konkurencjach wiekowych, na różnych dystansach.
            Naszą szkołę reprezentowało kilkunastu uczniów z klas 3-7, którzy zawzięcie pod okiem p. Katarzyny Rosady i p.Anny Pietrasik przygotowywali się przez kilkanaście ostatnich dni do tego nie lada wyczynu. Bo ten co sądzi, że „taki bieg to gratka”, grubo się myli.
            W tym roku na podium stanęły: Magdalena Kozik – I miejsce (kategoria dziewcząt klas III-IV),  Małgorzata Kublik – II miejsce (kategoria dziewcząt klas V-VI), Ilona Malka – I miejsce (kategoria dziewcząt klas VII i gimnazjum). Pozostali uczestnicy biegu byli tuż za podium. W kategorii zespołowej nasza szkoła zajęła III miejsce.
            Gratulujemy zwycięzcom!!! A wszystkim uczestnikom biegu dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, za poniesiony trud i poświęcony czas.

Komentowanie zostało zablokowane.