Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Dzień Babci i Dziadka

SENIORZY W NASZEJ SZKOLE
       Dzień Babci i Dziadka to piękne dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.
       Dnia 15 stycznia 2015 roku o godzinie 12.00 w Szkole Podstawowej w Rudzie Wolińskiej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla ukochanych gości przygotowano wspaniały program artystyczny oraz poczęstunek.
        Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Wiesława Rolewicz, która serdecznie przywitała przybyłych dziadków i babcie.
      Część artystyczną przygotowali uczniowie klas młodszych pod kierunkiem swoich wychowawczyń – oddział przedszkolny pani Katarzyna Rosada, klasa I – pani Agnieszka Olszewska, klasa II i III – pani Anna Pietrasik.
         Wzruszeni dziadkowie mogli poczuć się przez chwilę, jakby wrócili do swojego dzieciństwa. Występy wnucząt ponadto przysporzyły wielu wzruszeń oraz uśmiechów na twarzach babć i dziadków. Szczególnym punktem programu były wspólne zabawy z udziałem zaproszonych gości. Program artystyczny, który zaprezentowali nasi uczniowie zapewnił ich o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności wokalne oraz aktorskie. Na zakończenie uroczystości goście udali się na słodki poczęstunek.
        Jak co roku dziadkowie i babcie przekazali symboliczne pieniądze na drobne upominki dla wnucząt z okazji Dnia Dziecka. Fundusze okazały się na tyle wysokie, że po części sfinansują pobyt w Wiosce Indiańskiej.
Agnieszka Olszewska

Komentowanie zostało zablokowane.