Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Dwernickiego w Rudzie Wolińskiej


NIP 821-19-62-591, REGON 001137451
Sekretariat :
Sekretarz szkoły – p. Anna Adamiak
godz. pracy 8:00 - 16:00

Aby skontaktować się z nami zadzwoń na podany numer telefonu lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego! Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Formularz Kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  captcha

  Kod z obrazka :

  „Administratorem jest Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Dwernickiego w Rudzie Wolińskiej (Ruda Wolińska 44, 08-117 Wodynie, tel. 25 631 71 06).
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: inspektor@cbi24.pl
  Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie.
  Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych”.