Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Warsztaty profilaktyczne z raperem Pawłem Przewoźnym

Nasza szkoła podpisała umowę porozumienia ze Stowarzyszeniem na rzecz osób dotkniętych chorobą alkoholową, narkomanią i hazardem „Szansa” z Siedlec.
W ramach podjętej współpracy dnia 17 października 2017r. zostały zorganizowane  i przeprowadzone warsztaty muzyczno-profilaktyczne pt. „Nie zmarnuj swojego życia” dla uczniów klas IV-VII.
Warsztaty, które składały się z prelekcji profilaktycznej, pokazów filmowych oraz koncertu hip-hop prowadził Paweł Przewoźny (Under), reżyser filmowy, operator kamery, muzyk, raper.
Prowadzący spotkanie uświadomił młodzieży jak wielkim zagrożeniem są nałogi, ale też wskazał sposoby walki z nimi. W prelekcji wykorzystywał elementy motywacji do wzmacniania asertywności wobec osób namawiających do zażywania alkoholu, dopalaczy i innych niebezpiecznych substancji.
Pan Paweł udowodnił, że pochodzenie, brak pieniędzy i inne trudności nie są w stanie przeszkodzić w spełnianiu marzeń. Posiadanie pasji ma ogromny wpływ na przyszłość każdego człowieka.
Swoją wiedzę i doświadczenie przekazywał bez mentorskiego tonu, używając języka trafiającego do młodego człowieka, dlatego tez wzbudził w naszych uczniach podziw i uznanie.
            W trakcie spotkania odbył się mini konkurs wiedzy. Trzech uczniów w nagrodę za swoją aktywność otrzymało płytę zespołu. Pozostali uczestnicy spotkania ustawili się w kolejce po pamiątkowy autograf.

 

 

 

Komentowanie zostało zablokowane.