Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Wycieczka

    W dniu 10 marca 2020 r. (wtorek) uczniowie klas VI-VIII pod opieką wychowawców p. Igi Burknap i p. Anny Osiak, wybrali się na wycieczkę z okazji Dnia Kobiet do Siedlec.  Program był zróżnicowany edukacja, kino i sport.
    Rozpoczęliśmy od godzinnych warsztatów edukacyjnych „Droga do kariery” w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży (OHP). Podczas zajęć  uczniowie wykazali się dużą aktywnością. Mogli dowiedzieć się „czegoś o sobie” i  poznać swoje predyspozycje zawodowe. Wskazówki udzielone przez prowadzącą na pewno okażą się cenne dla  ósmoklasistów i  pomogą  im w ostatecznym podjęciu decyzji o wyborze szkoły średniej. Pozostałym zaś pozwolą na ukierunkowanie swoich zainteresowań. Jak się okazało większość  uczniów dobrze czuje się w kuchni, dlatego wskazywali, że w przyszłości chcieliby zostać kucharzami.
    Kolejnym punktem naszego wyjazdu była wizyta w kinie i  prelekcja filmu „Sonic. Szybki jak błyskawica”. Oglądając film śledziliśmy losy rodzącej się przyjaźni. Być może trochę nietypowej, bo między istotą pozaziemską a człowiekiem, jednak prawdziwej.  Jest to historia najszybszego na świecie jeża Sonika, który próbuje odnaleźć swoje miejsce na nowej planecie – Ziemi  i policjanta Toma, który chce wyrwać się z niewielkiego miasta do San Francisco.  Łączą oni siły, aby stanąć oko w oko z geniuszem zła – doktorem Robotnikiem,  planującym przejąć kontrolę nad światem. Film udowadnia nam, że razem można wiele.
    Ostatnim punktem programu było coś dla ciała, czyli rozrywka w Parku Trampolin. Tam przez godzinę sprawdzaliśmy swoją wytrzymałość fizyczną. Zgodnie doszliśmy do wniosku, że nie jest z nami tak źle.
  Wycieczkę możemy uznać za udaną. Wszyscy wrócili zadowoleni.

 

Komentowanie zostało zablokowane.