Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

wycieczka kl. IV-VII

Na wtorek 19 grudnia 2017r. z niecierpliwością oczekiwali wszyscy uczniowie z kl. IV-VII. Tego dnia w poszukiwaniu przygody i św. Mikołaja pojechaliśmy do Siedlec. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwały wychowawczynie kl. IV-V – p. A. Kazimierczak i kl. VI-VII – p. A. Osiak.
Im bliżej Siedlec byliśmy, tym większe płatki śniegu tańczyły za szybą autokaru. Miasto powitało nas zimową aurą. Pierwszym punktem wyjazdu była Trickolandia. To pierwsze w Polsce magiczne miejsce pełne zadziwiających niespodzianek, w którym poczuliśmy się, jak Alicja w Krainie Czarów, Piotruś Pan w Nibylandii czy jak tajny agent pokonujący labirynt z czujników laserowych. Fantastyczne iluzje trickartowe przeniosły nas do środka świata bajecznych obrazów, zdumiewające miraże z luster zaszokowały nas swoją nieskończonością oraz wiele innych złudzeń, które oszukały nasze zmysły.
Po tak niesamowitej zabawie udaliśmy się do kina Helios na film pt. Mikołaj i spółka. Była to komedia o Mikołaju, który tuż przed świętami borykał się z epidemią wśród elfów. Świąteczne prezenty same by się nie rozwiozły, więc Mikołaj z pomocą pewnej rodziny ruszył na ratunek Gwiazdki! Po wielu śmiesznych perypetiach, bohaterom filmu udało się uratować Boże Narodzenie.
Po tylu wrażeniach wszyscy trochę zgłodnieliśmy, więc od razu po wyjściu z kina udaliśmy się do części restauracyjnej w Galerii Siedlce. Każdy łasuch mógł tam znaleźć coś dla siebie pysznego.
Podróż do szkoły wśród zimowych krajobrazów umilały nam świąteczne piosenki płynące z radia. Był to naprawdę miło spędzony dzień.
Oprac. p. Anna Kazimierczak
Więcej zdjęć w zakładce GALERIA.

Komentowanie zostało zablokowane.