Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Brak Zdjęć

BIWAK – PAŹDZIERNIK 2018

W naszej szkole biwakowanie staje się tradycją. Uczniowie klas VII i VIII z 5 na 6 października spędzili kolejną noc w szkole.  Głównym celem takiego przedsięwzięcia  było przede wszystkim propagowanie spędzania czasu wolnego z rówieśnikami.
Niemalże wszyscy stawili się w punktualnie, niektórzy byli nawet godzinę przed wyznaczonym czasem. Nad bezpieczeństwem młodzieży czuwały panie: Anna Osiak, Marianna Żbik i Monika Świętochowska.
     Biwakowicze mieli okazję zgrać w gry planszowe – warcaby i  szachy, sprawdzić swoją zręczność w układaniu Jengi, posłuchać muzyki, spożyć wspólnie posiłki. Jednak największą atrakcją okazały się nocne rozmowy. Cały czas coś się działo.
   Biwak dawał możliwość zaprezentowania się z innej, niż tradycyjnie w szkole, strony. Niektórzy byli pozytywnie zaskoczeni nowym wizerunkiem kolegów. Z obserwacji zachowania uczniów można wywnioskować, że nadal nie wszyscy potrafią usnąć poza domem. Aż cztery osoby wytrwały do rana i nie zasnęły. Jednak większość już przed drugą postanowiła „nie walczyć ze snem”. O 5.30 została zarządzona pobudka. Trzeba było przecież po sobie  posprzątać i się spakować.
    Po szóstej zaczęli pojawiać się pierwsi rodzice. Z relacji uczestników imprezy wynika, że są oni zwolennikami takiej formy  spędzania wolnego czasu.

Komentowanie zostało zablokowane.