Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Bliskie spotkania z muzyką – Filharmonia Smyka

Jednym z pierwszych zadań, jakie zrealizowaliśmy w ramach projektu „Przygoda z teatrem” był udział w wyjątkowych Spotkaniach z muzyką organizowanych przez tutejszy GOK. Przebiegło ono w towarzystwie wybitnych artystów Filharmonii Narodowej, którzy na naszej kameralnej scenie zaprezentowali cieszącą się światową sławą operę Bedricha Smetany Sprzedana narzeczona.
Oczarowało nas nie tylko pełna humoru aranżacja, ale przede wszystkim brzmienie basów i sopranów wokalistów przy akompaniamencie fortepianu.
„Muzyka łagodzi obyczaje” – teraz już jesteśmy tego pewni! Tak wspaniałe spotkania ze sztuką działają na nas relaksująco a jednocześnie ożywczo, zachęcają do podejmowania wysiłku twórczego, który odbiorcom może przynieść wiele przyjemnych doznań. I do tego właśnie się przygotowujemy! My również mamy ambitne plany, aby słowem, dźwiękiem i gestem przybliżyć widzom utwory znane od pokoleń przez naszych dziadków i rodziców. Liczymy, że zbierzemy tak wielkie brawa jak goście z Filharmonii Narodowej, z którymi na kolejne spotkanie czekamy z niecierpliwością.
p. Elwira Jankowska

Komentowanie zostało zablokowane.