Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

„Być Kobietą…”

8 marca z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia dedykowana wszystkim Paniom i dziewczynkom. Dzień Kobiet  obchodzone  jest 8 marca jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie kobiet. Ustanowione zostało w 1910 roku.
Występ rozpoczęli chłopcy z klasy VI i VII w trakcie którego zaprezentowali humorystyczne scenki i anegdoty związane z Kobietami oraz obchodami ich święta. Nie zabrakło również piosenek dedykowanych naszym Kobietom i Kobietkom. Do części artystycznej dołączyli się również młodsi uczniowie z klas II-III z wdzięcznymi scenkami o kobietach. Piosenką „Najwięcej witaminy” uczniowie klasy IV oraz uczeń klasy VII podkreślili wdzięk, urok i wszelkie inne zalety polskich kobiet.
Nad całością programu czuwali p. Kamil Stanisławowski, p. Anna Pietrasik i p. Anna Adamiak.
Na zakończenie uroczystości, Pani Dyrektor podziękowała wszystkim artystom i opiekunom za przygotowaną część artystyczną, wypowiedziane i wyśpiewane życzenia. Samorząd Uczniowski wręczył wszystkim Paniom własnoręcznie wykonane laurki „kwiatki” z pięknymi życzeniami.
Tego dnia już od rana czuć było świąteczną atmosferę, chłopcy zachowywali się tajemniczo, szykując niespodzianki dla swoich koleżanek oraz nauczycieli. Zadbali, aby dzień ten był dla Pań „małych i dużych” wyjątkowy poprzez przygotowane poczęstunki, upominki i kwiaty.
 Dla takich chwil miło być kobietą😊

Komentowanie zostało zablokowane.