Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

choinka szkolna

11 lutego 2017 roku był dniem wyjątkowym i to nie tylko ze względu na zbliżające się święto Zakochanych.  Jak co roku, w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa, która zapowiadała nadejście ferii zimowych. Cała szkolna społeczność postarała się, aby tego szczególnego dnia było kolorowo i wesoło.
Bal rozpoczęliśmy o godz. 13.00 – pełną salą tańczących i bawiących się dzieci, rodziców oraz nauczycieli. Oprawę muzyczną uświetnił nasz DJ, który prowadził również konkursy taneczne wśród uczestników zabawy.
O godzinie 14.30 udaliśmy się na poczęstunek. W tym roku rodzice przygotowali przepyszne smakołyki dla dzieci: kolorowe kanapki, ciasta i inne frykasy. Dzieci były zachwycone!
Po tak obfitym i urozmaiconym posiłku w uczestnikach balu znów wzrosły siły do dalszej zabawy. Świetnie wtórowali wykonawcom, zarówno głosem jak  i tańcem, chłopcy z naszej szkolnej społeczności. Patrzyliśmy na nich  z podziwem i nieukrywanym zachwytem.
Po skończonych pląsach, o godzinie 16.00, udaliśmy się na górny korytarz, gdzie na scenie, odbyły się przedstawienia: „Miłość niejedno ma imię”, „Romek i Julka”, „Dylematy Bolusia”, które zaprezentowali uczniowie klas IV, V i VI pod kierunkiem pani Anny Kazimierczak oraz Anny Osiak.
Następnie odbył się szkolny konkurs wokalny „Jak oni śpiewają”. Kategoria, która cieszyła się dużym zainteresowaniem to muzyka disco polo. Jury wyłoniło zwycięzców, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Ogromną popularnością cieszyły się występy Marcela Syrowiec, Małgosi Kublik i Klaudii Karasińskiej. Tego dnia zostały również podsumowane wyniki szkolnego turnieju tenisa stołowego oraz wręczone medale.
Wszyscy byli zgodni, iż w naszej szkole mamy naprawdę dobrych aktorów  i utalentowanych wokalistów. Być może w przyszłości, któregoś z nich zobaczymy na deskach prawdziwej sceny lub estrady…

 

Oprac. p. A. Olszewska
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Komentowanie zostało zablokowane.