Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Cyrk „Szok”

CYRK W SZKOLE
       Dnia 30 stycznia 2017 roku do naszej szkoły zawitał cyrk „SZOK”. Każdy z nas czekał na pokazy ze zniecierpliwieniem.  Dlatego też, kiedy o godzinie 10 zabrzmiał dzwonek na apel, wszyscy szybko zeszli na salę gimnastyczną. Tam już artyści cyrkowi byli przegotowani do występu.
W programie znalazły się różne pokazy akrobatyczne m.in. żonglerka, jazda jednokołowym rowerem i małym rowerkiem, pokazy z drabiną. Klaun, który nas rozśmieszał był bardzo wysoki, gdyż chodził na szczudłach. Niebezpieczne wydawał nam się pokaz, kiedy ustawił stolik i rurkę na desce stanął na niej, a następnie obrócił się dookoła. Główną atrakcją dla wielu uczniów był wąż, którego mogło potrzymać pięć osób wybranych przez prowadzącego spośród widowni. Oczywiście później każdy kto chciał,  mógł dotknąć węża. Jednak nie wszyscy  odważyli się to zrobić.
Podczas  występów cyrkowców było dużo śmiechu. Niektórzy nasi koledzy mogli poczuć się przez chwilę artystami cyrkowymi. Byli wybierani przez występującego i uczestniczyli w pokazach np. podczas jazdy malutkim rowerkiem, na którym wywracali się do tyłu. Widowisko było naprawdę warte zobaczenia.
Grzegorz Kublik kl. VI

 

 

 

Komentowanie zostało zablokowane.