Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

      Tradycyjnie jak co roku z okazji andrzejek SU zorganizował dyskotekę. Odbyła się ona po lekcjach w czwartek 24 listopada 2016 r. Rozpoczęła się o godzinie 13.15 piosenką „Zróbmy sobie fotę”. Zabawa od samego początku zapowiadała się super. Uczniowie bawili się tańcząc i śpiewając. Co jakiś czas  muzyka cichła. Wtedy odbywały się konkursy.
Pierwszy konkurs polegał na zjedzeniu jabłka. Trzeba było dobrać się w pary,  chłopak i dziewczyna. Dziewczyna trzymała jabłko na sznureczku, a chłopak musiał je zjeść bez używania rąk. Wygrały go pary Karol Skóra i Natalia Perchuć oraz Bartek Żydak i Klaudia Karasińska. Drugi konkurs sprawdzał umiejętności taneczne. Trzeba było tańczyć w parach na gazecie. Co jakiś czas uczestnicy  musieli składać gazetę,  na której tańczyli na pół. Wygrały go pary: Bartek Żydak i Klaudia Karasińska, Grześ Żydak i Julka Śledź, Paweł Żydak i Liliana Składanowska.
Podczas dyskoteki można było sobie również powróżyć. Dziewczęta z klasy V i   VI  zabawiły się wróżki i przepowiadały nam przyszłość. Było lanie wosku, losowanie imion przyszłych partnerów, sprawdzenie kim zostanie się w przyszłości  itp..
Dyskoteka zakończyła się piosenką Czadomana „Roześmiana” o godzinie 14.50. Następnie wszyscy w dobrych nastrojach udali się do domu.
Oprac. Bartek Żydak klasa VI

Komentowanie zostało zablokowane.