Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Brak Zdjęć

Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, są takie dwa dni w tym okresie, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków.
Nasza szkoła  upamiętniła to wydarzenie 22 stycznia, goszcząc w swoich progach bardzo wielu gości – Babcie i Dziadków oraz członków Klubu Seniora w Seroczynie.
To była dobra okazja, by przypomnieć sobie o osobach, którym często zawdzięczamy większość rozkoszy dzieciństwa. Przecież wnuczęta to dla nich największy skarb i radość. U babci zawsze jest przyjemnie, ciepło i miło. Z dziadkiem można porozmawiać, skorzystać z życiowych doświadczeń i mądrości.
Na wstępie Pani Dyrektor przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami wygłaszając krótkie przemówienie. Złożyła życzenia w imieniu swoim i  pracowników szkoły. Życzyła zdrowia, pomyślności, braku trosk i zmartwień,  radości z obserwowania jak wnuki rosną i rozwijają się oraz miłości ze strony wnucząt i najbliższych.
 Następnie oddała głos wnukom, które przygotowały dla swoich Dziadków wspaniałą uroczystość przepełnioną  radością, śpiewem, tańcem, muzyką, wierszami oraz widowiskowymi jasełkami.  Nasi wychowankowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym Babciom i  Dziadkom. To  przecież od  nich  wnuczęta  otrzymują  wiele ciepła i dobra,  za  które  warto i trzeba dziękować.
Część artystyczna zakończyła się odśpiewaniem okolicznościowych życzeń  oraz wręczeniem  gościom drobnych upominków. Uroczystość wypadła pięknie, uczniowie otrzymali gromkie brawa, Babcie i Dziadkowie byli dumni ze swych wnuków.
W dalszej części spotkania goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie  i Dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.
Był to wspaniały dzień, pełen serdeczności, radości i uśmiechu.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.
            Wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tej pięknej uroczystości bardzo dziękujemy.
« 1 z 2 »

Komentowanie zostało zablokowane.