Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca 2015 r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły kl. 0 – III wyjechali do Wodyń z okazji zorganizowanego przez GOK Dnia Dziecka .
Plan dnia :
1. Teatr „ Pinokio” wystąpił z przedstawieniem kukiełkowym „Królewna”, następnie nasi uczniowie wcielili się w rolę „Czerwonego Kapturka i Wilka” i odegrali krótką scenkę dla wszystkich zgromadzonych. Po spektaklu można było z bliska obejrzeć kukiełki.
2. Konkurs na najpiękniejszy strój postaci z bajki . Nasi uczniowie zdobyli wyróżnienia : Bartek Adamiak – oddział przedszkolny jako kowboj „ Suchy” z filmu „Toy Story”, Natalia Żydak kl. I – jako biedroneczka oraz Magdalena Kozik kl. I jako wróżka , III miejsce zajęła Dorota Dzik z kl. III jako „ Alladynka”.
3. Następnie odbył się pokaz gaszenia ognia przez straż pożarną oraz „siły wody”. Dzieci mogły wspólnie ze strażakami brać udział w tej akcji pokazowej, co sprawiło im ogromną frajdę .
4. W między czasie można było pobawić się i poskakać w „dmuchanym zamku”, pobawić się balonami, jeździć na kucyku, nauczyć się robić stracha ze sznurka.
5. „Tygrysek” prowadził zabawy wśród dzieci : zabawy z chustą integracyjną, „Jedzie pociąg”, „Krasnoludki”, przeciąganie liny (dziewczynki kontra chłopcy, strażacy kontra dzieci), puszczanie baniek mydlanych, dzieci mogły pobawić się na placu zabaw.
Dzień był pełen atrakcji, dzieci wróciły bardzo zadowolone i wyczerpane od nadmiaru atrakcji.
Oprac. p. Agnieszka Olszewska

Komentowanie zostało zablokowane.