Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Dzień Edukacji Narodowej

                                                                          „I choć trzeba mieć cierpliwość jak aniołów sto,
By z uśmiechem przekazywać tyle wiedzy…”
 
                W tym roku, 15 października, uczniowie wypełnili  mury naszej szkoły słowem i muzyką pragnąc wyrazić wdzięczność za trud pracy pedagogicznej, za serce, uśmiech oraz inspiracje, którymi zostają obdarzani na co dzień przez swoich nauczycieli.
Montaż słowno – muzyczny, przygotowany przez panie Igę Burknap, Annę Pietrasik, Annę Osiak oraz Magdalenę Pietrasik, podkreślił jak wymagającym i jednocześnie satysfakcjonującym zawodem jest praca nauczyciela. Dzieci wyrecytowały i wyśpiewały wiele słów podziękowania dla nauczycieli. Przez moment wcieliły się także w rolę pedagogów odtwarzając scenkę „Z życia nauczyciela”.
Punktem finałowym występu był koncert „gości specjalnych”, którzy porwali całą widownię i wspólnie z młodzieżą odśpiewali życzenia dla wszystkich pracowników oświaty.
Na zakończenie części artystycznej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli nauczycielom życzenia i wręczyli przygotowane przez siebie karty okolicznościowe.
Pięknym podsumowaniem uroczystości było wystąpienie Pani dyrektor Wiesławy Rolewicz, która przyznała wyróżnienia i Nagrody Dyrektora dla pedagogów w dowód uznania za osiągnięcia w pracy dydyaktyczno – wychowawczej.

Komentowanie zostało zablokowane.