Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Gminny Konkurs Języka Angielskiego

W poniedziałek 19 czerwca, w ostatnim tygodniu bieżącego roku szkolnego, w Zespole Szkół w Wodyniach odbył się Gminny Konkurs Języka Angielskiego. Do zmagań językowych przystąpiło przeszło 40 uczestników ze szkół w Rudzie Wolińskiej, w Seroczynie oraz w Wodyniach, przygotowywanych przez nauczycieli języka angielskiego : pani Anna Kazimierczak ze SP w Rudzie Wolińskiej, pani Natalia Czuprynina z Gimnazjum z ZS w Seroczynie oraz panie Małgorzata Zalewska i Magdalena Pietrasik z ZS w Wodyniach.
O godzinie 9.00 uczniowie przystąpili do zadań sprawdzających znajomość gramatyki i słownictwa w języku angielskim a także wykazali się znajomością wiedzy dotyczącej Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Wyniki przedstawiają się następująco:
Szkoły Podstawowe:
I – Mikołaj Borkowski, SP w Wodyniach
II – Bartłomiej Adamiak, SP w Rudzie Wolińskiej
III – Mateusz Michalczyk, SP w Rudzie Wolińskiej
Gimnazja:
I – Kamil Urbanek, G w Seroczynie
II – Maciej Piekart, G w Wodyniach
III – Tomasz Gryczka, G w Seroczynie
Uczniom, dyrekcjom oraz opiekunom z poszczególnych szkół serdecznie gratulujemy bardzo dobrych wyników, które odzwierciedlają wysoki poziom nauczania języka obcego w naszej gminie.
Podziękowania składamy także pani Grażynie Skorupa, kierownikowi Gminnej Biblioteki Publicznej w Wodyniach, która była współorganizatorem konkursu oraz fundatorem wspaniałych nagród.
  ang3
ang2
ang

Komentowanie zostało zablokowane.