Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

II Przegląd Kolęd i Pastorałek „Betlejemskie nutki”

W niedzielne popołudnie, 7 stycznia 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wodyniach odbył się II Przegląd Kolęd i Pastorałek „Betlejemskie nutki”. Można śmiało powiedzieć, że pomieszczenia Ośrodka były wypełnione po brzegi mieszkańcami Gminy Wodynie. Wykonawców wspierali i mocno za nich trzymali kciuki rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, krewni i znajomi. Na scenie swoje wokalne i instrumentalne umiejętności zaprezentowało około 50 wykonawców. Wyśpiewano ponad 30 kolęd i pastorałek. Widzowie tak bardzo byli pochłonięci tym co dzieje się na świątecznie i nastrojowo udekorowanej scenie, że nie zwrócili uwagi jak szybko minęły ponad 2 godziny nieprzerwanie trwających występów. Potem były tylko podziękowania, gratulacje, pamiątkowe dyplomy i upominki.
Naszą szkołę reprezentowała dość pokaźna grupa uczniów, łącznie 15 osób. Uczestnikami Przeglądu „Od przedszkola do Opola” były dzieci i młodzież z oddziału przedszkolnego oraz klas I- VII.
Wykonawcami, którzy doskonale zaprezentowali się na scenie GOK byli: Małgosia Karasińska, Amelia Lewandowska, Anetka Cabaj, Marcin Komar, Małgosia Gajowniczek, Julia Śledź, Ola Zbieć, Patrycja Cabaj, Liliana Składanowska, Karol Karasiński, Julia Zbieć, Natalia Żydak, Małgosia Kublik, Klaudia Karasińska, Bartek Adamiak.
Wszystkim uzdolnionym wokalistom serdecznie gratulujemy wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów na niwie muzycznej.

 

Komentowanie zostało zablokowane.