Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Karnawał, Karnawał!

W karnawale, w karnawale dookoła wielkie bale, gdy orkiestra pięknie gra, dobry humor każdy ma!  Bal maskowy, bal maskowy, jest naprawdę pomysłowy,
można przebrać się za jeża, krasnoludka lub rycerza.
Wszędzie sami przebierańcy, zorro w czarnej masce tańczy
i Smerfetka razem z nim, nie wiadomo kto jest kim…
W karnawale, w karnawale dzieci bawią się wspaniale.
W karnawale każdy chce tańczyć, śpiewać, bawić się.

Zbigniew Dmitroca

Dzieciństwo to przede wszystkim  radość, śmiech i zabawa. Nie mogliśmy w tym trudnym dla nas wszystkich roku pozbawić naszych milusińskich takich doznań i dlatego wychowawcy klas 0 – 1 zorganizowali dla nich szkolny bal karnawałowy.

Tego dnia już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach  i na korytarzu można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, Spider-Mana… Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Panie nauczycielki również wcieliły się w postacie bajkowe.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach. Był też słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dodatkową atrakcją był przygotowany przez panie seans filmowy. Uczniowie klas 0 – 1 oglądali „Smerfy”, a uczniowie klasy III „Koko”.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości .

W tym okresie nie zabrakło też akcentu tak miłego zwyczaju jakim są walentynki. Nasi milusińscy wykonali upominki dla kolegów, koleżanek i nauczycieli. Natomiast uczniowie klasy IV zdalnie przygotowali prace plastyczne dla osób im bliskich „Laurka – Walentynka”.

« 1 z 10 »

Komentowanie zostało zablokowane.