Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

„Kochamy Was”, czyli Dzień Dziadków w naszej szkole

W dniu 22 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”.
Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. Dni pełne oczekiwania, uśmiechów, wzruszeń, podziękowań i wielu radości. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka i z pewnością o  obchodach ich  święta w  Szkole Podstawowej w Rudzie Wolińskiej nikomu nie trzeba przypominać.
W bieżącym roku szkolnym za przygotowanie uroczystości odpowiedzialni byli uczniowie klas O – III. Każda klasa wspólnie ze swoimi paniami przygotowała część artystyczną, na której dzieci prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne.   Oczywiście wszystkie występy zostały, obowiązkowo nagrodzone gromkimi brawami.
Następnie nasi kochani dziadkowie zostali obdarowani drobnym upominkiem a rodzice zadbali o słodki poczęstunek dla wspaniałych gości.  Pani Dyrektor Wiesława Rolewicz serdecznie podziękowała za liczne przybycie i życzyła  zdrowia i spełnienia marzeń. Rozpromienione, uśmiechnięte i pełne radości twarze Dziadków po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są takie spotkania zarówno dla Dziadków jak i wnuków.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu oraz tego, aby zawsze byli tak dumni ze swych wnuków jak w dniu ich występu. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w szkole chwile, na długo pozostaną w pamięci naszych kochanych gości.
                                                                                                                               Anna Pietrasik

Galeria

Dzień Babci i Dziadka

Komentowanie zostało zablokowane.