Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Koncert muzyczny

13 maja 2016r. gościliśmy w naszej szkole Zespół Muzyczny „Limbos” z Siedlec. Artyści przyjechali do nas z ciekawym programem z cyklu „Perełki z muzycznego oceanu”. Koncert rozpoczął się klasycznymi utworami muzycznymi, takimi jak: „Cisza” Nini Rosso oraz  „Melodyjny Maestro” Jana Sebastiana Bacha. Następnie muzycy zagrali dla nas znane, melodyjne utwory, przeboje z całego świata: „Już nie zapomnisz mnie”, „Marsz artystów” z filmu „Cyrk”, „Calcutta” i „Dziewczyna o perłowych włosach”.
W trzeciej części programu zagrane i zaśpiewane zostały polskie, legendarne piosenki. Widzowie doskonale bawili się przy takich utworach jak: „Cztery zielone słonie”, „Zając poziomka”, „Do zakochania jeden krok”.
Występ zakończył się wspólnym zaśpiewaniem wielkiego przeboju grupy Enej „Kamień z napisem love”. Gromkimi brawami i skandowaniem „bis” zachęciliśmy artystów do ponownego zagrania tego utworu.
Koncert muzyczny w plenerze, w przepięknej majowej scenerii wywołał w widzach wiele pozytywnych emocji, dostarczył cennych wzruszeń oraz porcji wiedzy.
Z niecierpliwością będziemy czekać na kolejną, niecodzienną taką lekcję muzyki.
Zdjęcia z koncertu dostępne w zakładce Galeria 🙂

Komentowanie zostało zablokowane.