Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Mikołajki na wyjeździe

       W tym roku szkolnym postanowiliśmy odejść od tradycji mikołajkowego losowania  na 6 grudnia. Nasze panie, wychowawczynie klas IV-VI, zorganizowały nam wyjazd mikołajkowy do  kina „HELIOS” oraz na kręgielnię . Wyjazd może i był  trochę spóźniony, bo dopiero w piątek 16 grudnia,  ale ważne, że się odbył. Przyłączyli się do nas ze swoją panią uczniowie klasy II i III.
Ze szkoły wyjechaliśmy ok.  godz. 9.00. Dlatego tak wcześnie, aby zdążyć jeszcze coś kupić w kinie przed seansem.  Na miejscu byliśmy o 9.30. Mieliśmy do dyspozycji całą salę kinową. Pozajmowaliśmy miejsca w najwyższych rzędach. Film, który obejrzeliśmy, to „Vaiana: Skarb Oceanu”. Był to film przygodowy. Przedstawiał losy dziewczyny, która została wybrana przez morze, aby odnaleźć półboga imieniem Maui  odpowiedzialnego za kradzież serca bogini Ziemi T-Fiti.  Bohaterka  musiała go jeszcze zmusić, żeby  zwrócił  serce T-Fiti. Oczywiście dzielna i uparta Vaiana osiągnęła cel.
Film skończył się o godzinie 12.00. Po filmie udaliśmy się na kręgielnię. Najpierw posililiśmy się pizzą, a następnie  rozpoczęliśmy grę. Młodsze klasy poszły do Sali Zabaw Młynek. Czas na kręgielni minął szybko i  o godzinie 14.40 musieliśmy wyjeżdżać.
Wyjazd był fajny. Wspominam go do  dziś. Miejmy nadzieję, że w niedługim czasie  zostanie zorganizowany podobny.
Oprac. Grzegorz Kublik klasa VI

Komentowanie zostało zablokowane.