Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Noc w szkole

       W nocy z  6  na 7 października 2017 r. w naszej szkole odbył się biwak. Wzięło w nim  udział 16  uczniów   z klas VI –VII. Wszyscy wyrazili chęć uczestniczenia w imprezie. Można było przecież spędzić noc z kolegami i to na dodatek w szkole. To raczej  jest nietypowe. Głównym celem biwaku była integracja zespołów klasowych i propagowanie wśród młodzieży atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego  z kolegami, a przede wszystkim dobra zabawa. Opiekunami były panie: Anna Osiak, Anna Pietrasik i Marianna Żbik.
Wszyscy biwakowicze zebrali się w  niemalże punktualnie o godzinie 19.00.   Szybko rozłożyli materace i śpiwory przygotowując sobie tym samym miejsce do spania. Ale to nie było konieczne. Tylko nieliczni się zdrzemnęli. Większość wytrwała jak żołnierz na warcie  do rana. Uczestnicy mieli okazję wspólnie spożywać posiłki
, oglądać filmy, grać oraz  śpiewać i tańczyć (oczywiście po północy). Około godziny 5.00. rozpoczęło się sprzątanie.
O szóstej wszyscy byli już spakowani i czekali na rodziców. Nie dzwonili po nich, bo mogli jeszcze ze sobą wspólnie spędzić czas. Teraz już było ciężko. Oczy same się zamykały. Wszyscy zmagali się ze zmęczeniem po nieprzespanej nocy. Jeżeli ktoś usiadł lub się położył, to od razu zasypiał.  Nie można było ryzykować.  Należało wytrwać do końca i pokazać kolegom swoją wytrzymałość. Dobrze, że przed nami była sobota, a więc możliwość odespania nieprzespanej nocy.
Uczniowie rozeszli się do domów ok. godz. 7.00. Byli zmęczeni,  ale zadowoleni, gdyż wszyscy dobrze się bawili.
                                                                                                         oprac.p. Anna Osiak
Zdjęcia dostępne w zakładce – GALERIA.

Komentowanie zostało zablokowane.