Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ

DZIEWCZĘTA

   W piątek, 2 grudnia 2016 r. dziewczęta z naszej szkoły wzięły udział w Turnieju Piłki Halowej dla dziewcząt, który jest rozgrywany w Suchożebrach. Wyjechałyśmy o godzinie 08:15. Jechałyśmy małym busikiem, w którym było 9 miejsc , ale i tak się zmieściłyśmy. Kiedy dotarłyśmy  na miejsce, w ramach rozgrzewki rzucałyśmy się śnieżkami.
Pierwsze mecze obserwowałyśmy z balkonu. Jak nadszedł czas na nas, pan Kamil Stanisławowski wytyczył pierwszy skład drużyny. W tym składzie znalazły się: Natalka Perchuć  – bramka, Ilona Malka (środkowa obrona), Klaudia Karasińska (lewa strona), Małgorzata Kublik (prawa strona) i Weronika Dziugieł (atak). Gra była emocjonująca i wyczerpująca. Obydwa mecze przegrałyśmy. W drugim Ilona Malka strzeliła honorowego gola.
Trochę nam było żal, że tak zakończył się nasz udział w turnieju. Jednak przegrana też czegoś uczy.
W szkole czekali na nas wierni kibice, nasi koledzy.
                                                             oprac. Małgorzata Kublik klasa V

 

CHŁOPCY

    Chłopcy nie chcieli być gorsi od swoich koleżanek i w dniu 7 grudnia 2016 roku (środa) i również wybrali się do Suchożebr na Turniej Piłki Halowej dla chłopców. Spod szkoły wyjechaliśmy autokarem
o godzinie 9:15. Jechali  z nami  uczniowie ze szkół w Wodyniach, Seroczynie i w Lipinach. Około godziny 10:00 byliśmy na miejscu. Przebraliśmy sie w stroje i pan Kamil Stanisławowski podzielił nas na drużyny. Następnie udaliśmy sie na balkon. Mogliśmy podpatrzeć jak grają inni.
Pierwszy mecz rozegraliśmy z Białkami około godziny 11:15. Zakończył się on wygraną Białek 2:0.  Kolejny rozegraliśmy ze Skórcem i zremisowaliśmy 0:0. Następnie druga z naszych drużyn rozegrała mecze z Wodyniami i Żelkowem. Niestety obydwa przegrali.
W grze pozostali jeszcze nasi  koledzy z Wodyń, którzy wyszli z grupy na pierwszym miejscu. Wodynie w 1/8 finału rozgromiły Białki aż 5:0, więc przeszły dalej. W 1/4 finału zagrały z Iganiami. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 w rzutach karnych dla Igań. Na tym nasza przygoda w turniejem zakończyła się. Wróciliśmy do domu. Chociaż nie zdobyliśmy żadnej nagrody i nie zajęliśmy punktowanego miejsca, jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia. Liczymy, że następnym razem będzie lepiej.
                                                                            oparc. Bartek Żydak klasa VI            

 

 

 

Komentowanie zostało zablokowane.