Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Po  dziesięciu długich miesiącach nauki nadszedł wreszcie upragniony dzień dla wszystkich uczniów. 19 czerwca 2019r. o 11:31 rozpoczęły się wakacje!
Tego dnia przybyliśmy tłumnie na mszę świętą do kościoła parafialnego. Po mszy rozpoczęła się uroczysta akademia na którą przybyli uczniowie, rodzice i zaproszeni goście. Na sali gimnastycznej panował podniosły nastrój. Już za chwilę uczniowie mieli otrzymać świadectwa i udać się na zasłużony wakacyjny odpoczynek.  Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor, a po niej głos  zabrali uczniowie klasy VIII absolwenci Szkoły Podstawowej im. Generała Józefa Dwernickiego w Rudzie Wolińskiej. Wierszami, śpiewem i pięknymi kwiatami podziękowali za trud włożony w ich edukację w czasie dziewięciu  lat pobytu w szkole.
Po uroczystym rozdaniu świadectw naszym absolwentom, świadectw z wyróżnieniem i nagród za osiągnięcie czołowych miejsc w konkursach pozaszkolnych, wszyscy uczniowie  udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania z wychowawcami. Nauczyciele przypomnieli dzieciom zasady bezpieczeństwa w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych i życzyli radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.
/-/ Anna Pietrasik

 

« 1 z 3 »

Komentowanie zostało zablokowane.