Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

X Piknik Rodzinny w Rudzie Wolińskiej

   W niedzielę, 10  czerwca  2018 r., Szkoła Podstawowa w Rudzie Wolińskiej gościła  miłośników  dobrej zabawy w rodzinnej atmosferze. W tym dniu, w upalne popołudnie, odbył się X  już Piknik Rodzinny. Patronat nad Piknikiem objęli Wójt Gminy Wodynie i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rudzie Wolińskiej.
   Organizatorzy imprezy, zadbali o ciekawe formy rozrywki zarówno dla dzieci jak i dla  dorosłych. Wśród dzieci największym zainteresowaniem cieszył się tradycyjnie dmuchany plac zabaw. Znalazło się wielu chętnych do jazdy wozem strażackim, a także malowania twarzy. Dodatkowymi  atrakcjami festynu były m. in. kawiarenka, grill i loteria fantowa. Można było zakupić cegiełki Samorządu Uczniowskiego. Zarówno losy z loterii fantowej, jak i cegiełki SU brały udział  w loterii głównej, w części podsumowującej Piknik.
   Oczywiście podczas Pikniku nie zabrakło występów artystycznych i wokalnych naszych uczniów. Chociaż gwoździem programu okazał popis aktorski rodziców, którzy zaprezentowali się w inscenizacji „Porady Wróżki Dobrej Rady”. Mogliśmy również podziwiać talenty wokalne dziewcząt z sekcji wokalnej GOK w Wodyniach oraz występ zespołu Angels Band.
  Podczas  konkursów indywidualnych i rodzinnych panowała naprawdę duża rywalizacja. Tematyka konkursów była szeroka. Każdy mógł znaleźć dla siebie dyscyplinę, w której był w stanie się wykazać. Nie zabrakło sportu, sprawdzenia wiedzy historycznej oraz tradycyjnych rodzinnych form rywalizacji np. Familiady. Wiele emocji wzbudziły konkurencje wymagające wykazania się zdolnościami wokalnymi (karaoke) oraz umiejętnościami malarskimi (plastyczny).  Na zwycięzców wszystkich  form współzawodnictwa czekały atrakcyjne nagrody.
      Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia imprezy. Dodatkowe podziękowania należą się licznym sponsorom, za wsparcie finansowe i rzeczowe.
Anna Osiak

Komentowanie zostało zablokowane.