Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca 2016r. zakończył się kolejny rok szkolny. Po 10 miesiącach nauki i pracy rozpoczęły się zasłużone wakacje.
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Rudzie Wolińskiej uczestniczyli tego dnia w uroczystej mszy świętej oraz zakończeniu roku szkolnego na sali gimnastycznej w szkole.
Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, podziękowań i pożegnań. W tym roku pożegnaliśmy Panią Jolę Kamieńską, która odeszła na zasłużoną emeryturę po wielu latach pracy w naszej szkole. Szkołę naszą żegnali również uczniowie klasy VI, którzy nie mogli powstrzymać łez podczas występu ich młodszych kolegów i koleżanek, którzy żegnali ich słowami wierszy i piosenek. Po zakończeniu pożegnania klas szóstych przyszła chwila na wręczenie nagród przez panią dyrektor Wiesławę Rolewicz. Uczniowie zostali nagrodzeni za naukę, zaangażowanie, za udział w konkursach, w zawodach sportowych, za systematyczne oszczędzanie na SKO. Pani Dyrektor nie zapomniała również o rodzicach, którym podziękowała i wręczyła listy gratulacyjne za przykładne wychowywanie dzieci oraz za pomoc w organizowaniu imprez szkolnych.
Jeszcze raz absolwentom życzymy sukcesów w nauce oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji swoich marzeń.
Pani Joli wszystkiego najlepszego i zasłużonego wypoczynku na emeryturze, a wszystkim uczniom wspaniałych wakacji i odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu.
Oprac. p. Ewelina Soćko

Komentowanie zostało zablokowane.