Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Nadszedł moment, na który wielu uczniów czekało już z niecierpliwością. Po 10 miesiącach intensywnej nauki przyszła pora na zakończenie roku szkolnego i wakacje. 🙂
 23 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. O godz. 8:30 braliśmy udział we mszy świętej, po której wszyscy uczniowie, rodzice i nauczyciele udali się do szkoły. Mimo że uroczystość szkolna – ze względu na trwający remont – odbyła się na korytarzu na I piętrze to miejsca starczyło dla wszystkich uczestników tego wydarzenia. Tutaj najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, rzeczowe, dyplomy za wysokie wyniki w nauce, za najwyższe miejsca w konkursach, czytelnictwie, za zaangażowanie w życie szkoły  i za 100% frekwencję.
Słowa podziękowania oraz życzenia wakacyjne do uczniów, rodziców i nauczycieli skierowali Dyrektor  Szkoły- p. Wiesława Rolewicz oraz Zastępca Wójta Gminy Wodynie – p. Hubert Pasiak.
Całą uroczystość uświetnił montaż słowno-muzyczny kl. IV-VI pod kierunkiem p. A. Osiak i p. A. Pietrasik. Po części oficjalnej uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach w celu odebrania świadectw. Następnie wszyscy udali się na długo wyczekiwane wakacje.
Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły
życzymy słonecznych dni, bezpiecznych podróży, niesamowitych przygód oraz spokojnego odpoczynku.

bagaz

Komentowanie zostało zablokowane.