Aktualności

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

22 czerwca 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.
Tradycyjnie rozpoczęliśmy ten dzień od udziału we mszy świętej sprawowanej w intencji całej społeczności szkolnej przez proboszcza naszej parafii księdza Andrzeja Polaka.
Dalszy ciąg uroczystości przebiegał w sali gimnastycznej naszej szkoły.
Po części oficjalnej pani Dyrektor Wiesława Rolewicz dokonała krótkiej analizy statystycznej końcoworocznych wyników nauczania i zachowania uczniów.
Najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, rzeczowe, dyplomy za wysokie wyniki w nauce, za najwyższe osiągnięcia w konkursach, za zaangażowanie w życie szkoły i za 100% frekwencję.
Pani Dyrektor dyplomy „Przyjaciel szkoły” oraz słowa podziękowania skierowała również do rodziców. Podziękowała za wsparcie działań szkoły, wspólnie zrealizowane przedsięwzięcia oraz wszelką życzliwość. Nie mniej serdecznie podziękowała nauczycielom za codzienną, trudną i odpowiedzialną pracę dydaktyczną i wychowawczą, za całoroczny wysiłek i poświęcenie, za ogrom zrealizowanych działań.
Miłym akcentem tej uroczystości było wręczenie przez pana Mirosława Michalczyka -przewodniczącego Rady Gminy Wodynie stypendiów Wójta Gminy Wodynie dla uczniów klas IV-VII oraz podziękowań dla ich rodziców. Stypendium Wójta w tym roku szkolnym otrzymali: Konrad Karczewski, Damian Osiński i Grzegorz Kublik.
Uroczystość uświetnił słowno-muzyczny występ dzieci z klas III – VII, przygotowany pod kierunkiem pani Anny Osiak i pani Anny Kazimierczak-Śledź.
Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania z wychowawcami. Na forum klasy otrzymali świadectwa promocyjne.

Życzymy wszystkim udanych, beztroskich i bezpiecznych wakacji,

pełnych pięknych i niezapomnianych przygód!!!

 

 

 

Komentowanie zostało zablokowane.